Kirjastoauton kirjahyllyjä.

Kirjastoauton aikataulu

Kirjastoauton talviaikataulu 24.8.2020 alkaen

Maanantai

11.15-12.15 Tarinmaan koulu

13.30-14.00 Kivitaskun päiväkoti

15.10-15.20 Saloistentie 144

15.30-15.50 Saloistentie 471

16.10-16.35 Koivukehäntie 153

17.00-17.15 Jokimaan koulu

17.30-17.50 Mallinkaistentie 585

18.00-18.20 Kerkkolantie 16

Tiistai

8.45-9.30 Vähikkälän koulu

10.00-12.15 Tervakosken koulu

12.40-13.20 Pikkuniitun, Porttilantien ja Kettukallion päiväkoti joka 3. vk

13.50-14.15 Kataja

16.00-16.15 Uhkoilantie 215

16.30-16.40 Rauhalantie 28

16.45-17.05 Eväsojanlenkki 8-10

17.15-17.20 Leppäkoskentie 548

17.25-17.55 Leppäkosken koulu

18.00-18.15 Ida Aalbergintie 6-8

18.20-18.35 Leppäkoskentie 263

18.45-19.30 Kiipulantie 505

19.40-20.00 Kannustie 19

Keskiviikko

8.35-9.15 Viralan koulu

9.35-12.00 Harvialan koulu

12.25-13.10 Heinäjoen koulu

14.00-14.15 Kernaalantie 320

14.35-14.55 Hyvikkäläntie 329

15.00-15.20 Haapaniementie 2

15.35-15.55 Viralan koulu

16.05-16.20 Siankärsäntie 227

16.25-16.45 Rastilantie 135

17.05-17.20 Koljala vpk

17.45-18.05 Myllynkulmantie 217

18.15-18.40 Harviala Silmupiha

18.45-19.10 Harviala Rantapuistonpiha

19.25-19.45 Tierpintie/Aurapolku

Torstai

8.40-8.55 Piilokiventie perhepäivähoito joka 3. vko

9.00-9.40  Tanttalan koulu

9.55-12.15 Leppäkosken koulu

12.30-12.45 Saramaa 74 parillinen vko

14.15-14.40 Helmiä päiväkoti pariton vko

15.30 Tervakosken kirjasto

15.40-16.00 Tammenoksa 1

16.25-16.40 Jäppisentie 10 parillinen vko

16.30-16.45 Moosent. 1  pariton vko

17.00-17.15 Napialan tehdas

17.35-17.50 Rehakantie 781 pariton, Irjalantie 69 parillinen vko

17.55-18.15 Rehakantie 460

18.30-18.40 Hakoistentie 214

18.45-19.00 Hakoistentie 148

19.05-19.20 Mäntyniemenraitti 2

19.30-19.50 Kauriinkaari 17

Perjantai

9.00-9.45   Jänispolun päiväkoti

10.00-10.45 Harvialan päiväkoti pariton vko.
Pilke parillinen vko